Kurumsal

1986 yılında 90 m2‘lik küçük bir atölyede reklamcılık sektörüne başlayıp, yıllar içerisinde kendini geliştiren GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş yenilikleri ve teknolojiyi takip eden kurumsal reklam şirketleri arasında yerini almıştır. Birçok büyük firmanın kurumsal kimlik projelerinde, tasarım, imalat, montaj ve bakım hizmetlerini profesyonel ekibimizle, 1.500 m2 ‘ lik fabrikamızda sürdürürken,  iş verenlerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmet vermekteyiz. Bu geçen zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri eş zamanlı olarak fabrikamıza taşıma stratejimizle, profesyonel ekibimizle, bilgi ve tecrübemiz, kurumsal yapımızla, zengin kadromuzla, müşterilerimizin güvenini kazanmaya layık olduk. Tecrübe ve yüksek kalite ile hizmet verdiğimiz, müşteri portföyü arasında her biri uluslararası, ulusal ve bölgesel olarak kendi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır.

GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş olarak markanızı ve kurumsal çizginizi, görselleştirerek özgün ve akılda kalıcı tasarımlarla görünür kılıyoruz. Sınırsız malzeme işleyebilme teknolojimiz ve imkanlarımızla endüstriyel reklam sektöründe cephe giydirme , kutu harf ,totem ve mimari yönlendirme  ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler üreterek markanıza değer katıyoruz.

YALNIZCA TÜRKİYE’YE DEĞİL TÜM DÜNYAYA HİZMET VERİYORUZ…

  • 1500m² lik kapalı üretim tesisi
  • Son teknolojiye uygun makinalar ve ekipmanlar
  • Konusunda uzman grafikerler
  • Yaratıcı, yenilikçi ve işlevsel tasarımlar
  • 30 yıllık tecrübeye sahip üretim ve montaj ekibi
  • Zamanında teslimat
  • %100 müşteri memnuniyeti
Kalite Politikamız

Kaliteli hizmet uygun maliyetle sunmak.Profesyonel kadrolar ile kaliteli reklam hizmeti vermek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde reklam, kampanya gibi ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerini sunmak.

Misyonumuz

Reklam sektörüne farkımızı hissettirirken müşterilerimizin de farklılığını her kesime hissettirmek.

81 ile Hizmet 18 ülkeye İhracat

GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş.

FRANSA ,AVUSTURYA ,HOLLANDA ,BELÇİKA ,ALMANYA ,ARNAVUTLUK ,MAKEDONYA ,IRAK ,SURİYE ,K.K.T.C ,İNGİLTERE , AMERİKA ,İRAN , GÜRCİSTAN ,AZERBAYCAN , KOSOVA ,BOSNA HERSEK ve DEMOKRATİK KONGO CUMHURİYETİ gibi bir çok ülkeye başarı ile gerçekleştirdiği uygulamalarla  ülke sınırlarını aşmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.