Hizmetlerimiz

ENDÜSTRİYEL REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Görsel iletişimin çok önem arz ettiği günümüz dünyasında marka bilinirliğiniz ne kadar görünür olduğunuzla doğru orantılıdır. GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş. olarak; markanızı ve kurumsal çizginizi, görselleştirerek özgün ve akılda kalıcı tasarımlarla görünür kılıyoruz.Sınırsız malzeme işleyebilme teknolojimiz ve imkanlarımızla endüstriyel reklam sektöründe cephe giydirme , kutu harf ,totem ve mimari yönlendirme  ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler üreterek markanıza değer katıyoruz.

MİMARİ YÖNLENDİRME

İç ve dış mekan yönlendirmelerinde özgün tasarımlar  minimal çizgilerle GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş. firmalarınıza çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Mersin’de ve Türkiye’nin bir çok ilinde mimari yönlendirme alanında imzası olan firmamız kurulduğu günden bugüne markalarınıza çözüm ortağı oluyor ,fimalarınızın kurumsal değerleri yükselterek şirketinizin dışa açılan kapısı olmaya devam ediyor.

TOTEM TABELA VE KUTU HARF

1986 yılından bugüne kadar geçen zamanda GÖKUŞAĞI REKLAM A.Ş olarak markanızı ve kurumsal çizginizi, görselleştirerek özgün ve akılda kalıcı tasarımlarla görünür kılıyoruz. Sınırsız malzeme işleyebilme teknolojimiz ve imkanlarımızla tüm kurumsal cephe ve kurumsal mobilya ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler üreterek markanıza değer katıyoruz.Firmanıza ve markanıza değer katmak kurumsallığın ilk adımını atmak için sizleri fabrikamıza bekliyoruz.